Офіційна сторінка Малинської міської ради

Запрошуємо до участі у веб-конференції

  • 06.02.2024, 15:40
  • 163

Пілотне масштабування Громадського Бюджету 2.0 зараз відбувається в нашій Малинській міській теритріальній громаді і в Арцизькій громаді (Одеська область). Під час веб-конференції 07.02.24 о 14:30 учасники дізнаються більше про оновлений метод перерозподілу влади прийняття рішень в ГБ 2.0, а також про результати першого етапу пілотного масштабування. 

До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та бізнесу.

Якщо ви бажаєте взяти участь, будь ласка, заповніть цю онлайн форму. Усім відібраним учасникам буде надіслано на контактний емейл посилання на онлайн зустріч в Зум. Відбір учасників здійснює організатор заходу - фонд “Молода громада” на підставі заповнених форм. 

До відома:

Звичайний механізм громадського бюджету (ГБ 1.0) передбачає надання мешканцям голосу у прийнятті рішень по факту їх відношення до громади (реєстрація за місцем проживання, або работа і т.п. в залежності від умов Положення про ГБ). Міграція людей та значна кількість ВПО внаслідок війни стали першим викликом для цього принципу, а збіднення громад та перерозподіл бюджетівмісцевого до державного) вимагають громади шукати більш ефективні способи використання наявних ресурсів. ГБ 2.0 поєднав учасницький підхід із найбільш потужним трендом після вторгнення - підтримка громадянами спротиву. За результатами тестування в Рудківській громаді ГБ 2.0 продемонстрував збільшення користі для громади в 4,5 разів у порівнянні із звичайним ГБ 1.0.

Також читайте: