Житомирській області - 85 років!

• 22.09.2022, 13:25

Щиро вітаємо усіх жителів Малинської міської територіальної громади із 85-ю річницею утворення Житомирської області!

Наша місцевість славетна своєю історією, красою природи, промисловістю, а особливо головною цінністю - талановитими та працьовитими людьми. Саме завдяки їхнім спільним старанням Житомирщина була сильною протягом всього часу свого існування і міцна зараз - у часи значних випробувань. Віримо, завдяки єдності людей ми поборемо ворога, здобудемо перемогу і відновимо нашу рідну землю!

Щирі слова вдячності  висловлюємо керівництву області та депутатам всіх рівнів, нашим захисникам і кожному жителю за те, що бережуть, захищають і розвивають Житомирщину.

Бажаємо всім нам перемоги та розквіту України, мирного неба, щастя та благополуччя, міцного здоров‘я та сімейного затишку!

Нехай Бог береже нашу Житомирщину!