Офіційна сторінка Малинської міської ради

Офіційно: про тарифи на водопостачання, водовідведення та про якість води у Малині

  • 20.02.2018, 16:20
  • 1289

Останнім часом у місцевих електронних засобах масової інформації активно розпочалося розміщення матеріалів щодо діяльності міської ради, які не відповідають дійсності та носять явно провокативний і системний характер. Дана інформація підхоплюється і друкованими ЗМІ міста та виноситься на обговорення суспільства.

Зокрема, робляться заяви про вартість води на рівні 50 грн. за 1 м3, а також наявність в питній воді міста кишкової палички.

Тоді як діючий тариф на водопостачання для населення — 12,03 грн. за 1 м3, для підприємств, установ, організацій — 21,39. Дану ціну скореговано згідно подання ТОВ «Малин Енергоінвест».

Діючий тариф на водовідведення  для населення — 20,45 грн. за 1 м3 для підприємств, установ, організацій — 26,48. Дану ціну скореговано згідно подання ТОВ «Малин Енергоінвест».

Щодо якості води, то Малинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області офіційно, листом 19.02.2018 №24-00/92 повідомляє про відсутність у воді централізованого постачання м. Малина бактерій групи кишкової палички та будь-яких коментарів місцевих фахівців служби з цього приводу.

Мета та цілі поширення вищевказаної, явно провокативної  інформації невідомі, в зв’язку з чим ми вимушені звернутися до правоохоронних органів з відповідною заявою про перевірку зазначених фактів, встановлення причетних до цього осіб та надання правової оцінки їх діям.

Малинська міська рада відкрита у своїй діяльності та завжди готова надати будь які коментарі та інформацію щодо питань, які цікавлять громадськість через офіційні джерела.

Просимо в майбутньому критично оцінювати будь-яку неофіційну інформацію на предмет її достовірності та звертатися за офіційними роз’ясненнями з актуальних питань через офіційний сайт Малинської міської ради (рубрика «Запитання міському голові»)  або шляхом безпосереднього письмового звернення.

Також читайте: