Триває громадське обговорення щодо демонтажу/перейменування пам’ятників та пам’ятних знаків

• 20.09.2023, 15:25

Триває громадське обговорення щодо заходів з демонтажу пам’ятників, окремих елементів, пам’ятних знаків, вилучення написів, що символізують російську імперську політику, на території Малинської міської територіальної громади.

На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» пропонується демонтувати/перейменувати архітектурні (скульптурні) споруди. З їх переліком можна ознайомитись за посиланням.

Пропозиції просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6-А,  м. Малин, Житомирська обл., 11601 або на електронну адресу: mradazv@ukr.net.